Çift yönlü açılır tenteler; tüm açık hava mekanları için büyük gölgelik alanları sağlar. Parklar, bahçeler, teraslarda işletmeler ve özel mülklerde kullanılır. Ayarlanabilir eklemler sayesinde gölge alanını istediğiniz bölge ile sınırlandırabilirsiniz. Şık bir görünüm, baskı seçeneği ve yüksek güvenlik standartları ile üretilmektedir. Çift açılım modelleri kişiye özel seçeneklerle istenilen ölçülerde sipariş verilebilir.

Çift yönlü açılır tente modelleri dış mekanlarda sıkça rastlanan, mafsallı tentenin çift açılır versiyonudur. Bununla beraber T-Model çift açılır mafsallı tente olarak da ifade edilmektedir.

Seçkin Tente Çift Yön açılır modeller kullanımı oldukça rahat olan bu model, her iki tarafa da 1,50-2,00-2,50-3,00 metreye kadar açılım göstermektedir. Tentenin ne kadar açılıma sahip olduğu, müşteri tarafından belirlendiği gibi renk seçimleri de müşteriye bırakılmıştır.

Çift açılır mafsallı tente, neredeyse her renkte üretilmektedir. Çift açılımlı tentenin yapısında 2 adet direk, direklerin arasında 1 metrelik makas ve direklerin hareket etmesi için en altta tabla şeklinde iskelet yapısı bulunmaktadır. Çift açılımlı tente aynı zamanda firmaların reklamlarını yapmaları için olanaklar da sağlamaktadır. İsteğe bağlı olaraktan branda kumaşı üzerine yazı, logo, görsel gibi seçenekler eklenmektedir ve bu sayede çift açılır tente üzerinde hangi firmaya ait olduğu açıkça belli edilir.

Çift (Yönlü) Açılır Tente Nasıl Çalışır?

Donanım tercihlerine bağlı olarak motorlu veya manuel kullanımla; çift yöne doğru açılır tente modelidir. Genellikle 2 ayaklı direk ile yere sabitlenir. Kumaş serme işlemini sağlamak için dört dirsek yardımı ile açılım sağlanmaktadır. Kumaş tercihe bağlı olarak çift veya tek bir profile sarılabilir.

Manuel Çift Yönlü Tente Modeli

Makarayı çevirmek için kullanılan tak kullan özel aparat ile çift yönlü tentenin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Tente Kumaş Renk Seçenekleri