Körüklü tenteler farklı kademelerde de ayarlanabilen modellerdir. İşletmeler ve özel mülklerde estetik bir görünüm kazandırmak ve iklimsel koşullarda konfor sağlaması için kullanılır.

Estetik, zarif ve görünüme sahip körüklü tente modelleri, işletmelerin prestijini ve müşteri ilgisini artırmaktadır. Pencere üstüne en çok tercih edilen körüklü tente modeli, yuvarlak olanlardır. Binanın rengine uygun desenlerin seçilmesi, estetik görünümü daha da güçlendirmektedir. Balkon ve pencerelere uygun tente modelleri, binanın renk ve tasarımına göre seçilmelidir. Oval balkonlar için oval körüklü tenteler, kare balkonlar içinse kare körüklü tenteler daha uygundur. Özel iskelet yapısının açılıp kapanabilmesi sayesinde, istenildiğinde güneşten faydalanmak mümkündür.

Güneş ışınlarını ve yağmuru her yönden engelleyen yapısıyla, körüklü tente modelleri aradığınız mükemmel estetiği sunmaktadır. Renk ve desen açısından oldukça zengin olan bu ürünler, kumaş kalitesine bağlı olarak daha uzun ömürlü olabilir. Yağmur ve güneşi engellemek amacıyla kullanılan diğer birçok malzemeye kıyasla, körüklü tente çeşitleri çok daha dayanıklıdır. Sert rüzgar ve fırtınaya karşı dayanıklı olmaları, işletmelerin bu tenteleri tercih etmelerinin başlıca nedenlerinden biridir. Özellikle yağmur ve fırtına durumlarında, dayanıklı körüklü tenteler oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Ayrıca kapalı kasa olmayan araçlar için de körüklü tente uygulamaları mevcuttur.

Körüklü Tente Nasıl Çalışır?

Katlanabilir iç mekanizma iskeleti, körüklü tentenin ayarlanabilir fonksiyonunu sağlamaktadır. 

Tente Kumaş Renk Seçenekleri