SEÇKİN CAM TAVAN SİSTEMLERİ

Seçkin, dış mekanlar için özel olarak geliştirilmiş sabit ve açılır cam tavan seçenekleri sunar. Bu sistemler, gökyüzü manzaranızı kapatmadan sizi toz, yağmur ve gürültüden korur. Otomatik açılır cam tavan sistemleri, kumanda ile kolayca açılıp kapatılabilir, fiziksel bir güç uygulamanız gerekmez.

Müşterilerimize sunduğumuz cam tavan sistemleri, darbeye dayanıklı camlarla üretilmiş olup, tüm çerçeveler alüminyum profillerden yapılmıştır. Seçkin cam tavan sistemleri, işletmenize ve evinize değer katan ekonomik bir çözümdür ve betonarme kaplamalara göre daha uygundur.

 

SEÇKİN CAM TAVAN SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI 
Uzun ömürlü ve estetik Seçkin cam tavan sistemleri, güvenliği de ön planda tutar. Pek çok testten geçirilerek tasarlanan bu sistemler, isteğinize göre şekillendirilebilir.Kış aylarında yağmur, kar ve rüzgarı dışarıda tutarken, yazın güneşin keyfini çıkarabileceğiniz bir yaşam alanı sunar. Bahçe ve teraslarınızı her mevsime uygun şekilde kullanmanın tadını çıkarın.

Cam Tavan + Zip Tavan

Cam Tavan sistemlerde gölgelendirme sağlaması açısından en çok tercih edilen ek modül Zip Tavan Perdedir. Diğer modüllerimizle birleştirilerek daha konforlu alanlara sahip olmanız mümkündür.