Mekanların Tercihi"

1987 Yılından bu yana Türkiye ve dünyada binlerce “Seçkin Mekanların Tercihi” olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Hakkımızda

Seçkin Tente hızla büyüyen tente sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Sektörünün en eski firmalarından biridir ve resmi olarak 1987 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ürünlerimiz ve kalitemiz sayesinde Türkiye genelinde başarıyla tanınır ve tercih edilirken, yurt dışında da hızla faaliyet göstermekteyiz.

Seçkin Tente, dünya çapında hızla büyüyen ortak ağını ve satış noktalarını güvence altına alarak, kârlı büyüme için sürekli olarak yeni fırsatlar yakalar. Farklı tasarım ve pratik kullanım sağlayan ürünlerimiz; Sağlıklı bir iş ahlakı ile, dünyanın her yerindeki müşterilerimize mümkün olan en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmet deneyimini sunmak için ihtiyacı anlıyor ve çalışıyoruz.

YARIM ASIRDIR TÜRKİYE VE DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız bugüne kadar binlerce tente sistemini başarıyla uygulamış ve müşterilerinin en seçkin markası haline gelmiştir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Ürünlerimiz ve kalitemiz sayesinde Türkiye genelinde başarıyla tanınır ve tercih edilirken, yurt dışında da hızla faaliyet göstermekteyiz. Şirket, dünya çapında hızla büyüyen ortak ağını ve satış noktalarını güvence altına alarak, kârlı büyüme için sürekli olarak yeni fırsatlar yakalar.

Tasarım Desteği

Farklı tasarım ve pratik kullanım sağlayan ürünlerimiz; Sağlıklı bir iş ahlakı ile, dünyanın her yerindeki müşterilerimize mümkün olan en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmet deneyimini sunmak için ihtiyacı anlıyor ve çalışıyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sektörümüzde Türkiye'nin önde gelen firmaları arasındaki yerimizi dünyanın birçok ülkesinde aynı seviyeye çıkararak, kaliteyi dünyaya sunmak istiyoruz.

Geçmişten bugüne sürdürdüğümüz kaliteli, güvenilir hizmet anlayışını daha da geliştirerek büyüme hedefimizi istikrara kavuşturmaya devam etmek istiyoruz.

Müşteri memnuniyeti, sağlıklı iletişim, zamanında teslimat ve iş gücümüzün güçlendirilmesini sağlayan tüm özelliklerimizi korumayı ve geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Whatsapp +90 545 434 31 34

Ürünlerimiz hakkında whatsapptan soru sorun.

Telefon : +90 212 690 6269

Haftaiçi/Cts : 09.30 - 18.00 Pazar: Kapalı