Zip Tavan (SkyZip)

ZIP TAVAN sistemi, cam tavanlar veya sadece kumaşın gerdirilmesi yöntemiyle ihtiyaç duyulan gölgelemeyi sağlayan eşsiz pratik çözümlerden biridir. Yoğun güneşli günlerde sera etkisi yaratan bunaltıcı sıcaktan kurtulmak için en çok kullanılan ürünlerden biridir. Pratik kullanım, motorlu veya manuel kullanım gibi birçok alternatif sunar.

Seçkin Tente ZIP TAVAN Sistemi Üretir. Genellikle işletmeler tarafından kullanılan ve villa, teras gibi özel mülklerde de tercih edilen Zip Tavan sistemi, gün ışığını kontrol etmede etkili araçlardan biridir. Cam, şeffaf veya açık tavanlara projelendirilerek kurulan Zip Tavan sistemi gölgelik ihtiyacına en uygun çözümdür. 35 yıldır tente ve pergola ürünleri başta olmak üzere birçok gölgelik sistemlerini ülkemizin hizmetine sunan Seçkin Tente sistemleri, Zip Tavan sistemleri de üretmektedir.

Pratik Hızlı Gölgelik, Seçkin Zip Tavan (SkyZip)

Zip Tavan perdesinde, kumaşın kanallar içinde sorunsuz bir şekilde hareket edebilmesi ve gerginliğini koruması amacıyla zip sistemi tercih edilmektedir. Zip, tüm kumaş boyunca yüksek frekans makinesiyle kaynaklanmış olup, yan dikme kanallarındaki PVC kanallarında hareket etmektedir. Bu sayede, sistem açılıp kapanırken kumaşın kanallardan çıkması önlenmektedir. Kullandığımız kumaş, yarı geçirgen olabileceği gibi, cam tavan üzeri uygulamalarda güneşi tamamen engellemek için opak blockout kumaş da kullanılabilmektedir.

Seçkin Zip Tavan Sistemleri

Zip Sky Tavan Dış Mekan, dış mekanlarda zarafet, işlevsellik ve rahatlık arayanlar için mükemmel bir tercihtir. Estetik tasarımı, sağlam yapısı, enerji tasarrufu ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle öne çıkar. Restoranlar, oteller, kafeler, ticari alanlar ve ev bahçeleri gibi çeşitli mekanlarda kullanılabilir. Zip Sky Tavan Dış Mekan, açılıp kapanabilen yapısı sayesinde mekanların ihtiyaçlarına göre uyarlanabilirlik sağlar. Hem güneşli günlerde açık havanın keyfini çıkarma imkanı sunar, hem de kötü hava koşullarında mekanları korur. Enerji tasarrufu, kolay temizlik ve bakım, kişiselleştirilebilirlik gibi avantajlarıyla Zip Sky Tavan Dış Mekan, dış mekanlarda konforlu ve kullanışlı bir ortam yaratmanıza olanak tanır.