Kalite Üretim

  • İnceleme Safhası
  • Sözleşme Koşulları
  • 3D Tasarım Onay
  • Üretim Safhası
  • Teslimat Kurulum
s01

01 - İhtiyaçların Belirlenmesi

Uzmanlarımız, talep ettiğiniz ürün için size rehberlik eder ve uygulama alanında ihtiyaç duyulan özellikleri belirlemenize yardımcı olur.  Bu sayede sizin için en uygun ürünü belirleyeceğiz. Sizin için doğru ürünü belirlemek için birçok faktör vardır.  

 

İklim koşulları, renk uyumu, boyutlandırma, elektrik ve  elektronik, malzeme lerin seçimi ihtiyaç duyulan ürün modelinin maksimum verimliliğini belirlemek adına ön inceleme yapılarak gerekli tespitler yapılır.

 

s01

02 - Satış Sözleşmesi

Projeniz için en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. Sökme veya kurulum dahil fiyatlandırma için sözleşmeli çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz teklif onaylandıktan sonra sunum aşamasına geçiyoruz.

Fiyatlandırma ve başlangıç koşulları her proje için farklılık gösterebilir. Proje detaylarına göre ödeme şeklinizi bildirerek sözleşme için onayınızı alıyoruz. Projenizin maliyeti hakkında ön bilgiler edinmek için Fiyat hesapla uygulamamıza kayıt olarak yaklaşık fiyatları hesaplayabilirsiniz.
03

03 - Üç Boyutlu Tasarım Sunum

Anlaşma çerçevesinde projenin 3 boyutlu görüntüsü hazırlanır. Yapılması gereken işlemler hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Tasarım çalışması, nihai görünümün ve teknik özelliklerin belirlendiği üretim öncesi aşamadır.

Memnuniyetinizi maksimum seviyede tutmak için firmamız geri dönüşü olmayan hataların oluşmaması için tüm detayları özenle hazırlayarak ikinci bir onay talep etmektedir.
04

04 - Üretim Safhasına Geçiş

Fiyat teklifi ve 3d sunumda belirtilen özelliklere göre üretim aşamasına geçilir. Tüm üretim aşamaları yüksek güvenlik standartları temelinde yürütülmektedir.

Teklifte yer alan ebat, ölçü ve özelliklere göre üretim süresi değişmektedir. Firmamız tahmini teslim süresini sözleşmede belirtir. 

Üretim sürecinde gerektiğinde müşterilerimiz bilgilendirilerek teslim ve kurulum süreçleri hakkında bilgiler sunar.
05

05 - Teslimat Süreçleri

Üretim aşaması tamamlandıktan sonra tercih edilen kurulum planına göre paketleme yapılır. Teslimat yöntemi sözleşme detaylarına dahildir.

Sözleşme aşamasında müşterilerimize hava, deniz, demiryolu dahil uygun teslimat seçenekleri sunuyoruz. Sözleşmede yaptığınız tercihe göre paketlenen proje yola çıkarılarak size ulaştırılması sağlanır. 
06

06 - Kurulum Süreçleri

Firmamız çözüm ortakları için demonte ürün, son kullanıcı müşterilerimiz için kurulum seçenekleri sunmaktadır. Teslimat programı başlatıldıktan sonra kurulum işlemlerine geçilir.

 

Son kullanıcı müşterilerimize teklifte belirtilen şartlar çerçevesinde kurulum hizmeti verilmektedir. Çözüm ortaklarımız kurulum talimatları hakkında bilgilendirilir.