Seçkin Tente firması olarak, sunduğumuz sürgülü cam pencere-kapı sistemleri, pergolalar ve biyoklimatik sistemler, yaşam alanlarınızı estetik ve fonksiyonel bir şekilde dönüştürmek için ideal bir seçenektir.

Alüminyum malzemeden üretilmiş, yüksek ısı yalıtımlı sürme ve katlanır kapılar, yeni alanlar yaratma imkanı sunar. Balkon ve verandalarınızı genişleterek yaşam alanlarınızı büyütürken, kış bahçelerinizin bahçeyle bütünleşmesini sağlar. Şık tasarımı sayesinde teraslardan mağazalara, restoranlardan otellere, özel mülklerden bahçelere kadar her mekanda kullanılabilir.

Otomatik seçenekler arasında motorlu manuel kontrol, uzaktan kumanda ve zaman ayarlı tercihler bulunur, bu sayede yazın açık alan keyfi yaşarken, kışın soğuk havalarda koruma sağlar.

Entegre tasarımı ve pürüzsüz görünümü ile dikkat çeken bu sistemler, ultra kalın alüminyum alaşımlı ekstrüzyonlar sayesinde sağlam ve dayanıklıdır. Bu özellikleri, daha yüksek panellerin kullanılmasına olanak tanır.

Yüksek ray tasarımı standart olarak sunulmakta olup, su geçirmezlik seviyesi oldukça yüksektir. Kapı kolu, dikişsiz birleşimle tasarlanmış olup, kapının stilini daha zarif ve dinamik hale getirir.

Seçkin Sürgü cam, kayar cam paneller

Sürgülü cam, kayar panel sistemler, biyoklimatik, kış bahçesi, pergola sistemleri başta olmak üzere birlikte kullanılabilen veya bağımsız olarak kurulabilen bir modeldir. Çalışma sistemi tercihlerinize bağlı olarak değiştirilebilmektedir.