Sabit tenteler işletmelerde ve özel mülklerde sıklıkla tercih edilen tente modelleridir. İşletmelerde potansiyel müşterilerin dikkatini çeken ilgi çekici görünüme sahiptir.

Sabit tenteler, yaşam alanlarına renk katıp şık görünümler sunarak dikkat çekerken, kolay uygulama avantajı sayesinde de sıkça tercih edilmektedir. Diğer tentelerle aynı işlevi görse de, sabit tentelerin farkı, hareketli mekanizmalar yerine belirli bir noktaya sabitlenmiş olmasıdır.

Sabit tenteler, özellikle işletmelerin ilgisini çekmekte ve modern tasarımı sayesinde gittikçe daha fazla kullanılmaktadır. Bu tenteler, sabit ayaklar üzerine veya duvara monte edilerek kullanılabilir. Hareketli tentelere kıyasla daha uygun fiyatlarla sunulan sabit tenteler, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlarken, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarında da mükemmel bir barınak oluşturur.

Farklı alanlarda şık görünümleriyle öne çıkan sabit tenteler, üzerlerine monte edilen ışıklı tabelalarla kusursuz bir uyum yakalayarak mekâna Avrupa tarzı bir estetik kazandırır.

SABİT TENTE MODELLERİ

SABİT TENTELER, ÇEKİCİ VE PRATİK Tente, bir eve büyük miktarda değer katma yeteneğine sahiptir.

Doğru tasarım, mükemmel kumaş ve uzman yerleştirme ile tenteler, maliyetlerinin çok ötesinde geri dönüş sağlar. Tenteler, sadece yazın ısı kazanımını azaltarak soğutma enerjisi maliyetlerini %25’e kadar düşürmekle kalmaz, aynı zamanda kış fırtınalarına karşı da koruma sağlar. Ayrıca, yeni bir ev tentesi, evinizin estetik değerini artırmanıza yardımcı olabilir veya her türlü hava koşulunda keyifle kullanılabilecek yeni, kullanışlı ve çekici dış mekan alanları yaratabilir.

Özel tasarım projeleri için CAD ve teknik çizim hizmetleri mevcuttur.”

Tente Kumaş Renk Seçenekleri