Giyotin Cam sistemleri, Seçkin Tente firması tarafından üretilmekte olup, işletmeler ve özel mülkler için çeşitli konfor seçenekleri sunar. Pergola ile uyum içinde çalışan bu sistemler, 4 mevsim boyunca açık hava keyfini sürdürmek için idealdir.

Daha Fazla Konfor! Giyotin cam sistemleri, müşterilerinize ve misafirlerinize dört mevsim boyunca rahat bir açık hava alanı sunar ve dış mekanlarınızda daha fazla konfor sağlar.

Estetik ve Şıklık Estetik bir görünüm sunan giyotin cam sistemleri, teraslar, mağazalar, restoranlar, oteller, özel mülkler ve bahçeler gibi pek çok alanda kullanılabilir.

Otomatik Kontrol Seçenekleri Motorlu ve manuel kontrol, uzaktan kumanda ile yönetim, zaman ayarlı tercihler gibi çeşitli otomatik seçenekler sunar. Yazın açık alan, kışın ise soğuk havalarda kullanılabilir.

Giyotin cam sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçin. Ölçüm, yükseklik, uygulama alanı, kontrol seçenekleri ve ek donanım gibi detayları belirterek size özel bir teklif sunalım.

Seçkin Tente olarak, pergola ile birlikte ya da bağımsız olarak istenilen ölçülerde giyotin cam, sürme ve açılır cam sistemleri üretmekteyiz. Motorlu ve uzaktan kumandalı ürünlerimiz üstün performans ve estetik görünüm sağlar.

İşletmelerde, özel mülklerde ve ortak alanlarda ihtiyaç duyulan özelliklere göre imalat ve montaj hizmeti sunmaktayız.

Seçkin Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri, otomatik ve manuel olarak dikey çalışabilen özel cam panelleridir. Bu sistemler, mekanlarda pencere veya cam korkuluk olarak işlev görmektedir. Giyotin cam sistemleri, kullanım amacına göre özelleştirilebilmektedir.

Isı yalıtım beklentilerini en üst düzeyde karşılayan cam özellikleri ve profil seçenekleri ile giyotin cam sistemleri, üst düzey güvenlik ve emniyet sağlayan taşıyıcı malzemelere sahiptir. Tüm sistemlerde çelik halat ve mil silindirler kullanılırken, tüp motor sistemleri üç farklı marka ile desteklenmektedir. Ayrıca, bu sistemler 2 yıl servis ve parça garantisi ile sunulmaktadır.

Geleneksel pencere yöntemlerinden farklı olarak, giyotin cam sistemleri kanat yapısının alt kısmından dikey olarak hareket eder. Yatay kayar cam sistemi ile her türlü mekanda kullanım için uygundur.

Bu yenilikçi yöntemin birçok avantajı bulunmaktadır. Kanat açıklığını uzaktan kumanda veya manuel buton kullanarak istenilen oranda ayarlayabilirsiniz. Ekstra uygulamalarla sisteme yağmur ve rüzgar sensörleri eklenerek, olumsuz hava şartlarının mekana zarar verme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Dikey olarak açılan bu sistem, tam otomatik olarak kullanıldığında çocuklar, engelli ve yaşlı insanlar için güvenli bir ortam sunar.