Seçkin Tente, cam balkon ve sürme cam sistemleri üretiminde bir şirkettir. Toplu/Bina Konut daireler, özel mülkler ve ticari işletmeler için farklı uygulama alanlarına uygun çeşitli ekipman seçenekleri sunmaktayız.

Her mekana uyum sağlayan, kullanımı son derece pratik ve uygun fiyatlı katlanır cam balkon sistemlerinde en iyi çözümleri sunmaktayız. Ray sistemi ile zahmetsizce açılıp kapanabilen ve manzarayı engellemeyen Kayar Cam Balkon modellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Alt kaydırakları bulunmayan, sadece üst kısmı tutan ve daha dekoratif özelliklere sahip Asma Cam Balkon modellerimizle de ekonomik çözümler sunuyoruz.

Toplu konut projeleri ve apartmanlar için toplu cam balkon sistemleri üretmekte ve montaj hizmeti vermekteyiz. Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine hizmet sağlamaktayız.

Cam Balkon sistemleri için firmamızdan teklif alabilirsiniz. Projelendirme, planlama ve kurulum süreçlerinin tamamını üstlenmekteyiz. Tüm hizmetlerimizi doğrudan üreticiden alarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Güvenlik standartlarına uygun, kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile uzun ömürlü cam balkon sistemleri üretmekteyiz.

Giyotin Cam Balkon Sistemi

Giyotin modülü kullanarak cam balkon sistemi üretim ve kurulumu yapmaktayız.

Giyotin Cam Balkon Nedir?

Giyotin cam balkon sistemi, dikey olarak hareket eden ve açılıp kapanan bir mekanizmaya sahiptir. Bu sistem, dikey çalışabilen cam panellerden oluşur. Temizlenebilir özellikteki modellerinin piyasaya sürülmesiyle, giyotin cam balkon sistemlerinin kullanım alanı genişlemiştir ve bu sistemler artık ısıcamlı da olabilmektedir.

Birkaç yıl öncesine kadar, giyotin cam balkon sistemleri yalnızca kafe, restoran ve villaların bahçe veya giriş katlarında kullanılıyordu ve temizlenmesi zor olan bu sistemler, yalnızca yukarı ve aşağı hareket edebiliyordu. Bu sebeple daha çok kurumsal alanlarda tercih ediliyordu. Ancak günümüzde, bu sistemler katlarda da uygulanabilir hale gelmiştir. Bunun en önemli teknik nedeni, kanatların birbirinden bağımsız olarak açılıp temizlenebilmesidir.