Wintent, geniş uygulama alanına sahip, estetik ve konforlu gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. Pencere, Camekan Önü için uygun modeldir. Ev veya işyerlerinde güvenle kullanılabilmektedir.

Kapı ve pencere üzerine monte edilen wintent, estetik bir görünüm sağlayan ve çeşitli model ve ölçülerde özel olarak tasarlanan hareketli ürünlerdir. Wintent kullanılan açma ve kapama kolları, düz ya da kıvrımlı seçeneklerle sunulabilir. Fonksiyonelliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Sistem, uzaktan kumanda ile çalışan bir motorla desteklenmektedir.

Wintent, 0-180 derece arasında hareket edebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede, istenilen herhangi bir aralıkta kullanılabilir. İhtiyaçlara göre farklı boyut ve özelliklerde üretim yapabiliyoruz.

Alanında uzman ekibimiz, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere Orta Doğu’daki birçok ülkeye hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Güvenlik standartlarına uygun, yüksek kaliteli malzemeler ve uzman işçilikle uzun ömürlü Wintent model tenteler üretiyoruz.

Wintent Nasıl Çalışır?

Wintent 0-180 dereceye kadar hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede istenen her aralıkta kullanılabilir. İhtiyaçlara göre ölçü ve özelliklerde üretim yapabilmekteyiz. Motorlu ve Manuel seçenekler mevcuttur. Kumaş kataloğundan istediğiniz desen ve rengi tercih edebilirsiniz ayrıca baskılı seçenek vardır.

Motorlu Wintent Modeli

Farklı motor seçenekleriyle tek tuşla wintent modelinizin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. 

Manuel Wintent Modeli

Makarayı çevirmek için kullanılan tak kullan özel aparat ile wintent modelinizin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Wintent Kumaş Renk Seçenekleri

Müşteri Temsilcisi İle Görüşme Başlatın: